Naprawy powypadkowe Darmowe auto zastepcze z polisy OC sprawcy wypadku

Naprawy powypadkowe Darmowe auto zastepcze z polisy OC sprawcy wypadku

Jesteś uczestnikiem kolizji wypadku drogowego, a sprawcą jest inny kierowca, skorzystaj z prawa najmu pojazdu na koszt ubezpieczyciela z OC sprawcy kolizji od dnia powstania szkody.

Auto Zastępcze od dnia powstania szkody

Oferujemy samochód zastępczy bezpłatnie i bezgotówkowo na czas naprawy auta lub przy szkodzie całkowitej do wypłaty odszkodowania z możliwością bezpłatnego przedłużenia najmu do 7 dni. Zapewniamy profesjonalną pomoc i poradę prawną gratis !

Rezerwację samochodu zastępczego pod nr tel.502-381-413 lub kontakt poprzez e-mail [email protected]

Dysponujemy Flotą pojazdów z roku 2016/2018 są to auta osobowe dostawcze i cięzarowe TIR. Wszystkie nasze Auta posiadają wysoki standard wyposarzenia co gwarantuje komfort i bezpieczeństwo

Uważaj na ubezpieczyciela, i nie daj się wprowadzić w błąd przy zgłoszeniu szkody komunikacyjnej – Skontaktuj się z nami w celu udzielenia porady prawnej zanim popełnisz błąd.

W myśl art. 363 k.c masz prawo do auta zastępczego i ubezpieczyciel nie ma prawa wskazywać gdzie masz naprawiać swój samochód. To jest twój wybór i tylko ty o tym decydujesz

Naprawy Blacharsko Lakiernicze

Serwis nasz zapewnia wysoki standard napraw blacharsko lakierniczych aut powypadkowych, naprawy wykonujemy na płycie blacharskiej a lakierowane pojazdów wykonujemy w kabinie lakierniczej. Naprawy powypadkowe pokryte są z poliosy OC sprawcy wypadku lub AC – Forma rozliczenie bezgotówkowa!

DSC_0003 — kopia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *